• naujienos
 • apie vitaforce
 • produkcija
 • biblioteka
 • atsiliepimai
 • kontaktai
naujienos
 • 2010-11-11|JŪSŲ ORGANIZMAS NEŽINO, KAD JŪS SKEPTIKAS

  JŪSŲ ORGANIZMAS NEŽINO, KAD JŪS SKEPTIKAS

   

  Gyvename pasaulyje, kur esam priversti tobulėti vis greičiau ir greičiau. Negalime sau leisti atsilikti nuo pažangių technologijų ir kaip įmanydami stengiamės koja į koją žengti su kiekviena naujove, padarančia mūsų gyvenimą patogesniu ir patrauklesniu  gyventi. Juk kiekvienas paslapčiomis pasvajojam apie jausnystės eliksyrą, kuris, tikimės, bus išrastas artimiausiu metu... Laukiame tokio išradimo, tačiau yra žmonių, kurie tuo pačiu nepripažįsta, kad vis dėl to sensta...

  O juk nori ar nenori, niekur mes nuo tokio proceso nedingsim. Žinoma, įtakojant aplinkos veiksniams, vieniems tas procesas yra spartesnis, kitiems lėtesnis. Kaip žinoti, kuriam tipui priklausome mes? O gi viskas priklauso ne tik nuo genetikos, bet ir nuo mūsų pačių gyvenimo būdo. Jei mes pripažįstame, kad mūsų organizmas sensta kartu su mumis ir, kad galime padėti savo organizmui sveikai valgydami, sportuodami, vartodami kuo mažiau alkoholio, nerūkydami ir t.t., tuomet galime tikėtis, jog senėjimas mus pasieks vėliau nei kitus, kurie numoja ranka į visus sveikos gyvensenos patarimus.

  Bėgant metams, lėtėja visi  fiziologiniai  procesai. Tos medžiagos, kurios anksčiau gausiai gaminosi pačiame organizme savaime, arba nustoja gamintis, arba jų gamyba sulėtėja ( pvz. kofermentas Q10 – pagrindinis ląstelių, o tai reiškia ir viso organizmo energijos šaltinis) , susidėvi  organai  (pvz. sąnarių kremzlės), dažną pradeda kamuoti kaulų išretėjimas, atsiradęs širdies sutrikimas, regos susilpnėjimas ir pan. Gali pasidžiaugti tie, kas gyvena pilnavertį gyvenimą.

  Labai gaila, kad spaudoje vis dažniau ir dažniau mirga straipsniai su tendencija „ kaip negerai daro žmonės, vartodami maisto papildus“... Juk , jei Jūs ir turite nuomonę, jog reikia vengti stiprinti organizmą papildomomis priemonėmis ir užtenka vartoti tik tinkamą maistą, Jūsų organizmas, deja,  to nežino ir skeptiškos nuomonės pasekoje vis labiau dyla.

  Teisinga mityba, sportas – ypač svarbu, tačiau, jei patys neišauginame daržovių ar nesugauname žuvies, iš kur esame tikri, jog valgome pilnai subalansuotą ir natūralų maistą? Juk aplinkos užterštumas nuolat didėja, vis daugiau ir daugiau maisto produktų auginama, naudojant įvairias chemines medžiagas, o net ir vanduo tampa vis labiau ir labiau užterštas. Tai kaip tokioje dirvoje gali užaugti produktas, kuris turi pakankamą kiekį vitaminų ir mineralų?  Paklauskite savęs – ar pakankamai sportuoju? Ar ne per daug laiko praleidžiu prie kompiuterio? Ar išvengiu streso? Kiekvienas nuoširdus atsakymas sufleruoja, jog reikia padėti organizmui, papildant jį pagal visus aukščiausius kokybės standartus  pagamintomis bei standartizuotomis reikalingomis natūraliomis medžiagomis. O tai galite padaryti tik tinkamai pasirinkdami teisingą maisto papildų liniją. Vitaforce kompanija gali pasiūlyti Jums tinkamiausią ir saugų, standartizuotą ir būtent Jums pritaikytą individualų variantą, todėl visuomet prisiminkite, jog Jūsų organizmas nežino, kad Jūs skeptikas. Norime padėti Jums tausoti save ir esame visuomet pasiruošę padėti išsirinkti tinkamą maisto papildą bei atsakyti į Jums rūpimus, su sveika gyvensena susijusius,  klausimus.Visuomet galite rašyti mums info@vitaforce.lt

   VF.jpg